נושאים

איתי הרמן

שעשועון LIVE מול קהל

איתי הרמן ה"צ'ייסר" ("המרדף" - כאן 11), בשעשועון במה LIVE מול קהל, שיקבע אחת ולמתמיד מי הוא מלך הטריוויה של החברה ! השעשועון נבנה במיוחד בהתאם לאירוע וכל הנוכחים משתתפים ועונים בעזרת (קרא עוד)

איתי הרמן ה"צ'ייסר" ("המרדף" – כאן 11), בשעשועון במה LIVE מול קהל,
שיקבע אחת ולמתמיד מי הוא מלך הטריוויה של החברה !
השעשועון נבנה במיוחד בהתאם לאירוע וכל הנוכחים משתתפים ועונים
בעזרת שלטים על השאלות.
מי שנותר אחרון זוכה בפרס.

גלית בנגלס

הרצאת כן YES OUI – להפוך את ה"לא" ל"כן"

אני מזמינה אתכם להציץ, בכישלונות המפוארים של חיי,שהובילו לטוויסט של הצלחה. איך אתם יכולים להתרומם מנפילה שחוויתם ולהפוך את ה"לא" ל"כן"? גלית בנגלס לא מקבלת לא כתשובה.. בהרצאה שתשאיר אתכם מרותקים, צוחקים (קרא עוד)

אני מזמינה אתכם להציץ, בכישלונות המפוארים
של חיי,שהובילו לטוויסט של הצלחה.

איך אתם יכולים להתרומם מנפילה שחוויתם
ולהפוך את ה"לא" ל"כן"?

גלית בנגלס לא מקבלת לא כתשובה..
בהרצאה שתשאיר אתכם מרותקים,
צוחקים ובוכים, חושפת גלית באומץ
וברגישות את שלל הכישלונות

המפוארים בחייה, שהסתיימו בניצחונות מרגשים.
סיפורה הייחודי של גלית הוא השתקפות למסע חיינו.

רגעים של:
קריירה – זוגיות – הורות – צבא
לימודים – ילדות – גירושין – טלוויזיה
אירועים מרגשים כמו:
בליינד דייט בחושך – להפיל או ללדת
איזה באסה למות – הרי את מפוטרת
אהבה בהפתעה

סיפור מעצים על:
חמלה – האומץ להעז
הקשבה פנימית – נחישות – תשוקה
איך אתה יכול למנף את
המשבר האישי שלך?

במהלך ההרצאה הקהל מקבל
כלים לחייו, להפוך את ה״לא״ ל״כן״
כולל הדגמה חיה על משתתפ/ת מהקהל

גלית בנגלס

דגת הזהב

להעז, לבקש, להאמין ולהגשים

כולנו חולמים על דג זהב שיגיע אלינו לפחות פעם אחת בחיים. רוצים לזמן לחייכם דגי זהב? "אין לי כסף לשלם לך, אני רוצה להגשים לך חלום" 90 בעלי חוב 2.2 מיליון ש"ח (קרא עוד)

כולנו חולמים על דג זהב שיגיע אלינו לפחות פעם אחת בחיים.
רוצים לזמן לחייכם דגי זהב?
"אין לי כסף לשלם לך,
אני רוצה להגשים לך חלום"

90 בעלי חוב
2.2 מיליון ש"ח חובות
רעיון יצירתי, אומץ, אמונה
90 חלומות
9 חודשים
חוב שנסגר

מסע יצירתי של אישה אמיצה
שהחליטהלפרוע את חובות
החברה שבבעלותה מתוך יושרה.
איך ביצירתיות, נחישות ואותנטיות
ניתן להמיר כסף בחלומות.
סיפור מעורר השראה על תעוזה,
יצירתיות,בקשה ונתינה, אמונה,
יושרה ופתיחת הלב,
הפיכת הבלתי אפשרי לאפשרי
ועל כך שניתן להגשים חלומות בכל גיל.

מוזמנים לצאת למסע אל
החיים שלכם. בזמן ההרצאה תגשים
דגת הזהב חלום למשתתפ/ת מהקהל.

הרצאה מסובסדת במאגד הספריות של פמי פרימיום

עו"ד אור גל-און

עסקאות בירושה 

בערוב ימיו של אדם, כשעומד לרשותו רכוש כזה או אחר, עשוי הוא לבקש למנף את רכושו על מנת לחיות טוב יותר, לנסוע, לטייל, לדאוג שיטפלו בו ויסעדו אותו במידת הצורך, וכל זאת (קרא עוד)

בערוב ימיו של אדם, כשעומד לרשותו רכוש כזה או אחר, עשוי הוא לבקש למנף את רכושו על מנת לחיות טוב יותר, לנסוע, לטייל, לדאוג שיטפלו בו ויסעדו אותו במידת הצורך, וכל זאת מתוך כוונה שאותו רכוש יוותר בידו עד ליומו האחרון, ויעבור לאותו גורם מטפל/מסייע/נותן שירותים רק לאחר מכן. האם הדבר אפשרי? האם ניתן לסחור בירושה עתידית? האם יכול אדם להעביר רכוש במתנה מתוך כוונה שזו תתממש ותעבור למקבל רק לאחר פטירתו?

המדובר בהרצאת חובה על מנת להבין את הדרך הנכונה להתנהל ולנהל את רכושינו, ועל מנת להבין הכיצד ניתן למקסם ולמנף את רכושינו בערוב ימינו, האם ניתן לסחור בחיינו ברכוש שנותיר אחרינו, האם נוכל לעשות ברכוש זה שימוש על מנת לשפר את תנאי מחייתנו, ועוד."

עו"ד אור גל-און

שמירת פרטיות וגבולות נכונים במסגרת הליכי הגירושין

אחד מתוך שלושה זוגות מתגרש (כך אומרים). מספרים לנו שהליכים אלו כוללים חוקרים פרטיים, מעקבים, צילומים, סיפורים פיקנטיים... – ואכן, יש בכך לא מעט מן האמת. אזי מה מותר, מה אסור, האם (קרא עוד)

אחד מתוך שלושה זוגות מתגרש (כך אומרים). מספרים לנו שהליכים אלו כוללים חוקרים פרטיים, מעקבים, צילומים, סיפורים פיקנטיים… – ואכן, יש בכך לא מעט מן האמת. אזי מה מותר, מה אסור, האם מותר לצלם, לחטט בטלפון של האחר, לקורא באי מיילים של בן או בת הזוג, איזה גבולות של חדירה לפרטיות הציבו לנו בתי המשפט ובתי הדין הרבניים, והאם מדובר באותם הגבולות.

עו"ד אור גל-און

הסתבכותה של ירושה

כיצד דבר פשוט ואלמנטרי כמו העברת רכוש של אדם שהלך לעולמו ליתר קרוביו, עשוי להסתבך, להימשך שנים, לפרנס אי אילו גורמים, ולהביא לכאוס משפחתי מוחלט. ההרצאה כוללת הסבר על דיני הירושה בישראל, (קרא עוד)

כיצד דבר פשוט ואלמנטרי כמו העברת רכוש של אדם שהלך לעולמו ליתר קרוביו, עשוי להסתבך, להימשך שנים, לפרנס אי אילו גורמים, ולהביא לכאוס משפחתי מוחלט.

ההרצאה כוללת הסבר על דיני הירושה בישראל, עשה ואל תעשה בעריכת צוואות, מהן העילות באמצעותן ניתן להתנגד לקיומה של צוואה, מהי השפעה בלתי הוגנת, מהי מעורבות פסולה בעריכת צוואה ועוד.

אסף ליברמן

החיים כראיון

"מתפקידי לשאול שאלות קשות עד כמה שאפשר, ולעמוד בענווה בפני חסרונן של תשובות מדויקות."  ארתור מילר איך מחלצים מפוליטיקאים את הסקופ הגדול הבא? מה יותר חשוב: לתכנן את השיחה או להקשיב ולאלתר? כיצד (קרא עוד)

"מתפקידי לשאול שאלות קשות עד כמה שאפשר, ולעמוד בענווה בפני חסרונן של תשובות מדויקות."  ארתור מילר

  • איך מחלצים מפוליטיקאים את הסקופ הגדול הבא?
  • מה יותר חשוב: לתכנן את השיחה או להקשיב ולאלתר?
  • כיצד מצליחים להוביל ראיון עם עורכי דין ויועצי תקשורת מונחי מטרה וחדי לשון?
  • האם לראיון יש חוקים או שזו זירת קרב שבה הכל הולך?
  • מה תפקידו של מראיין בעולם האקטואליה והשיח הציבורי?

העיתונאי המוערך אסף ליברמן ("קלמן ליברמן", "זמן אמת" , "בוקר טוב ישראל")  יחשוף אותנו לסודות שמאחורי אומנות הראיון, והדרכים להשתמש בסודות האלה לאתגרי היום יום – מניהול משברים, דרך שיטות שיווק ועד מו"מ, עם דוגמאות מהאקטואליה הסוערת של ישראל.

אבי עמית

לאן כולם רצים

המרוץ הבלתי פוסק אחר היעד הבא- מאפיין את אורח החיים של רובנו. אולם יש כאלה שבחרו לעצור - ולחיות אחרת. לחיות אחרת בתוך המטריקס, ולחיות אחרת מחוצה לו. כיצד עושים את הצעד (קרא עוד)

המרוץ הבלתי פוסק אחר היעד הבא- מאפיין את אורח החיים של רובנו. אולם יש כאלה שבחרו לעצור – ולחיות אחרת. לחיות אחרת בתוך המטריקס, ולחיות אחרת מחוצה לו. כיצד עושים את הצעד ומה המחיר שמשלמים? אבי עמית בהרצאה שנותנת אוויר לנשימה- וחומרים למחשבה.

משך ההרצאה: כשעה וחצי (משולב קטעי וידאו, מצגת, זמן לשאלות ודיון)

אבי עמית

אפס בתכנון

ישראל בונה עצמה לדעת  בשנים האחרונות. מגדלים בכל מקום, מחלפי ענק, שכונות צפופות. האם הניסיון להוריד את מחירי הנדל"ן יצליח- ומה המחיר שנשלם על הבניה המואצת? בהרצאה מביא אבי עמית דוגמאות מאלפות (קרא עוד)

ישראל בונה עצמה לדעת  בשנים האחרונות. מגדלים בכל מקום, מחלפי ענק, שכונות צפופות. האם הניסיון להוריד את מחירי הנדל"ן יצליח- ומה המחיר שנשלם על הבניה המואצת? בהרצאה מביא אבי עמית דוגמאות מאלפות למחיר האישי, החברתי והסביבתי – של הבניה חסרת התכנון, ומדגים כיצד יהפכו מגדלי היוקרה של היום- לשיכוני הרכבת של המחר.

משך ההרצאה: כשעה וחצי (משולב קטעי וידאו, מצגת, זמן לשאלות ודיון)

אבי עמית

לא שווים

ישראל הפכה תוך 50 שנה ממדינת רווחה למדינה עם הפערים הסוציואקונומיים הגדולים ביותר בעולם המערבי. לצד התעשרות מהירה של מעטים- העוני בישראל נרחב והמוביליות החברתית נמוכה. אלא שעתידה של בועה זו להתפוצץ, (קרא עוד)

ישראל הפכה תוך 50 שנה ממדינת רווחה למדינה עם הפערים הסוציואקונומיים הגדולים ביותר בעולם המערבי. לצד התעשרות מהירה של מעטים- העוני בישראל נרחב והמוביליות החברתית נמוכה. אלא שעתידה של בועה זו להתפוצץ, ואת ראשיתה ראינו במחאה החברתית בקיץ 2011. ההרצאה תעסוק בהשלכות של הפערים ובסיבות להיווצרותם. הרצאת חובה לכל מי שעיניו בראשו

משך ההרצאה: כשעה וחצי (משולב קטעי וידאו, מצגת, זמן לשאלות ודיון)