יעקב ברדוגו

אודות
ביוגרפיה
יעקב ברדוגו, בעברו יועץ פוליטי לפוליטיקאים מהעבר וגם מהווה, הינו אחד הפרשנים הכירים בישראל ונחשב לפרשן מבוקש ברשתות השונות. כיום, מגיש ברדוגו יחד עם ירון וילנסקי תוכנית יומית בגלי צה"ל כל ערב בשעה 17.00 תוכנית אשר מסכמת את אירועי היום.  
קרא עוד
יעקב ברדוגו

פרשנות פוליטית

הפוליטיקה היא אמנות המהלכים, הליכה אקרובטית על חבל דק, מניפולציות ומה לא- הכל על מנת להשיג הישגם פוליטיים ומעל הכל הישגים וקידומים אישיים; כי בפוליטיקה- הכל אישי. אחד הכלים, אם לא הכלי, הינה התקשורת (קרא עוד)

הפוליטיקה היא אמנות המהלכים, הליכה אקרובטית על חבל דק, מניפולציות ומה לא- הכל על מנת להשיג הישגם פוליטיים ומעל הכל הישגים וקידומים אישיים; כי בפוליטיקה- הכל אישי. אחד הכלים, אם לא הכלי, הינה התקשורת והפוליטיקה והתקשורת נועדו בניהן לחיי אהבה שנאה.

הרצאתו של ברדוגו עוסקת בניתוח כל המהלכים הפוליטיים בישראל וגם בעולם, בכל הקשור לישראל והתקשורת השזורה בה, תוך שהוא מבהיר ומנתח את כל אותם מהלכים, הצהרות ונאומים של הפוליטיקאים ולמעשה, מסביר לנו בסגנונו המיוחד וחושף בפנינו את כוונותיהם האמיתיות והאינטרסים של כל אותם פוליטיקאים. ההרצאה מלווה בסיפורים אישיים מעברו של ברדוגו בפוליטיקה הישראלית וחשיפה של כל מה שקורה מאחורי הקלעים של הפוליטיקה בישראל, דברים שהם לא היו רוצים שנדע.