אורלי שי

אודות
ביוגרפיה

אורלי שי בוגרת "שנקר", עוסקת למעלה מ-25 שנה בבמתן ייעוץ תדמיתי לחברות ממשלתיות במיתוג אישי ועסקי לחברות מובילות, אנשי תקשורת, אמנים וחברות אופנה מקומיות ובין לאומיות. במסגרות עבודה יזמה והעבירה אינספור ימי עיון, הרצאות וסדנאות בנושא.

אורלי שי פיתחה שיטה מבוססת אלגוריתם, הגורסת כי אופנה ועיצוב אינם עניין סובייקטיבי המתבסס רק על סמך "תחושות בטן" או "חוש טעם", אלא על חוקים מתמטיים. כיזמית הקימה סטארט-אפים הנשענים על השיטה שפיתחה, ועל הידע והניסיון שצברה למעלה מ25 שנות עיסוק בתחום הייעוץ, האסתטיקה והאופנה.

כמי שראתה איך שינוי חיצוני יכול להוות כלי להעצמה ולחוסן פנימי, שמה לה למטרה לחשוף את שיטתה כדי שכל אחת ואחד יוכל ליהנות מהופעה המבליטה וממקסמת את נתוניו הטבעיים. זאת בעזרת כלים פשוטים וישימים, שאינם נשענים על אופנה חולפת. הסודות והטיפים חושפת אורלי כעורכת תכנים, מגישה בטלוויזיה ברדיו בתוכניות הבוקר, בערוצי החדשות, טורים ובמגזינים המובילים בארץ.

קרא עוד
אורלי שי

השינויי מתחיל מבחוץ

תשכחו כל מה שחשבתם על סטיילינג...

הרצאה החושפת את הצופים לשיטתה של אורלי שי, הטוענת כי יופי הוא עניין  מתמטי המושפע מעקרונות מובנים של תפישת צורה, צבע ומרחב. כשעקרונות אלא פוגשים נשים וגברים הם מתורגמים לפתרונות שונים, מה ההבדל (קרא עוד)

הרצאה החושפת את הצופים לשיטתה של אורלי שי, הטוענת כי יופי הוא עניין  מתמטי המושפע מעקרונות מובנים של תפישת צורה, צבע ומרחב. כשעקרונות אלא פוגשים נשים וגברים הם מתורגמים לפתרונות שונים, מה ההבדל בין התפיסה הנשית לזו הגברית בעיצוב תדמית אישית.

הבנת עקרונות השיטה תאפשר לשדרג ולמקסם את הופעתנו החיצונית ולתת בידינו כלים בסיסיים לשיפור הרושם הראשוני שאנו מעוררים.