יאיר ניצני

אודות
ביוגרפיה
יאיר ניצני הוא מוסיקאי, תמלילן ,מלחין קומיקאי , איש טלוויזיה ומפיק פעיל בעולם המוסיקה והבידור. ממקימי וחברי להקת תיסלם האגדית, איש רדיו וטלויזיה בקדמת הבמה ומאחורי הקלעים. בעליה של חברת מדיה המתמחה בסינכרוניזציה של מוסיקה לסרטים, סדרות, פרסומות וגופי מדיה נוספים.

יאיר ניצני הוא מוסיקאי, תמלילן ,מלחין קומיקאי , איש טלוויזיה ומפיק פעיל בעולם המוסיקה והבידור.
את דרכו החל כטכנאי הקלטות בגל"ץ ב1976 אחרי שסיים את לימודי ההקלטות באולפני TTG בלוס אנג'לס.

בזמן שירותו הצבאי הקים ביחד עם יזהר אשדות ודני בסן את להקת תיסלם והשאר היסטוריה

הלהקה שרפה את ישראל בלהיטים ענקיים ואולמות מלאים והביאה ללהקה פרסים רבים ותקליטי זהב ופלטינה לרוב.

לאחר פירוק הלהקה עבר ניצני לאחורי הקלעים והיה חלק מהצוות הרפרטוארי של חברת הד ארצי שם החתים וטיפל באומני החברה ואף גילה רבים וטובים מהם.
לזכותו ביחד עם יזהר אשדות נרשמת בין השאר גם הצלחתה הפנומנלית של עפרה חזה ז"ל כשהפיקו את הלהיטים "גלבי" ו"אם ננעלו " שהפכו לרבי מכר בכל העולם וכבשו את מצעדי הפזמונים בכל מדינות ארופה.

במקביל ניהל ניצני שהפך מנכ"ל החברה קריירה אומנותית ברדיו ובטלויזיה כשגילם את דמותו של "האשם תמיד" מה שהניב מכירות של מעל 20.000 עותקים – תקליט זהב. הוא השתתף בתוכנית האלמותית – "מה יש" בה גילם תפקידים שונים ובתוכניות טלויזיה רבות כ " מה יש ""אין עם מי לדבר" בערוץ 2 "אחורי החדשות" בערוץ עשר "כוכב נולד "כשופט ינשופים בערוץ 8 וקצת גבוהה בערוץ 10ועוד.

ניצני אחראי ביחד עם יזהר אשדות לרבים מלהיטיה של תיסלם – מ"רדיו חזק", "תנו לי רוקנרול", "בקר של כיף", "פרצופה של המדינה", "עוד פגישה" וגם שירים שכתב לאחרים כמו " שירו של שפשף" עם מאיר בנאי.

ניצני הוא בעליה של חברת מוסיקה המתמחה בסינכרוניזציה של מוסיקה לסרטים פרסומות וניו מדיה כשבין לקוחותיה כל משרדי הפרסום הגדולים

הוא היה חבר בהנהלת אקו"ם .חבר מן המניין באקום ואשכולות, מ1980 הוא משמש יועץ לחברות שונות בתחום התוכן וטכנולוגיה.

ישראל היום – "מרים גבה"

ערוץ 8 – הינשופים

קרא עוד
יאיר ניצני

מרים גבה

יאיר ניצני במפגש בלתי אמצעי עם קהל. יאיר, בעליו הגאה של  הטור הפופולרי ״מרים גבה״ וספר בעל אותו שם, בהחלט הרים כמה גבות בברנז´ה, אבל כמו שניצני אומר: "זה שמעולם לא קראתי ספר (קרא עוד)

יאיר ניצני במפגש בלתי אמצעי עם קהל.
יאיר, בעליו הגאה של  הטור הפופולרי ״מרים גבה״ וספר בעל אותו שם, בהחלט הרים כמה גבות בברנז´ה, אבל כמו שניצני אומר: "זה שמעולם לא קראתי ספר לא הפריע לי לכתוב אחד".

בדרכו המשעשעת ובהומור המיוחד לו מציב ניצני מראה בפני הישראליות הכל כך מוכרת, ומציע לנו להסתכל עליה בחיוך של השלמה.
הוא מדבר על משפחה, זוגיות, אבהות, קריירה וגידול ילדים, וכל מה שקשור לניסיון המעניין הזה שנקרא לחיות בארץ ככוכב רוק בדימוס.
הוא מדבר על ״תיסלם״, על הברז שלו , תוכניות רדיו וטלויזיה ״שירו של שפשפ״, ״האשם תמיד״ ו״שיר המנגל״ ועל השיר ״פרצופה של המדינה ״ שכתב לפני שלושים שנהו עדיין נשאר רלוונטי.

יאיר ניצני

הטאלנט ואני

בעולם הבידור מטפחים כבר שנים את המושג "טאלנט". מדוע מטפחים את אותם הטאלנטים? והאם זה נכון גם לעולמם של הארגונים והחברות המסחריות? בהרצאתו סוקר ניצני כיצד מזהים טאלנט, כיצד מנהלים ומטפחים אותו, (קרא עוד)

בעולם הבידור מטפחים כבר שנים את המושג "טאלנט". מדוע מטפחים את אותם הטאלנטים? והאם זה נכון גם לעולמם של הארגונים והחברות המסחריות?

בהרצאתו סוקר ניצני כיצד מזהים טאלנט, כיצד מנהלים ומטפחים אותו, ומה המשותף בין הטאלנטים בעולם הבידור המוכרים לנו מהרדיו והטלוויזיה, לטאלנטים בארגונים? מדוע חשוב לזהות את הטאלנט בארגון, ולאפשר לו להשמיע את קולו?