ליאת רוטנר

אודות
ביוגרפיה

ליאת רוטנר, סופרת לנוער ומבוגרים, עורכת עיתון ומנחת סדנאות כתיבה לילדים.
פרסמה עד כה 18 ספרים, מתוכם ארבעה ספרי זהב ושני ספרי פלטינה.

קטןהחלה לכתוב ספרים בגיל 8. בגיל 10 זכתה בתחרות הכתיבה הארצית בגיל 10 ובגיל 12 בתחרות הסיפורים "ישראל 2000". בגיל 15 פנתה לבדה להוצאת "ידיעות ספרים" והתקבלה כסופרת מן המנין, והפתיעה בכך את כולם עם גילה הצעיר, כולל את הוריה שלא ידעו על פנייתה ל'ידיעות' עד אשר קיבלו טלפון שהזמינם לחתום על חוזה עבור "הילדה-הסופרת"…

הספר, "קיץ אחד ביחד", בגיל 16 היה לרב מכר, זכה במצעד הספרים הארצי והגיע למעמד ספר פלטינה וספר זהב כמו גם ההמשכים שבאו בעקבותיו, "תנו לגדול בשקט", "לנצח בגדול" ו"מעורב ירושלמי". חיברה בין היתר את סדרת "מאלאדר", פנטזיה ישראלית על רקע מלחמת לבנון השניה, עם אלמנטים מהפנטזיה הקלאסית ומהקבלה היהודית.

בעלת תואר ראשון כמצטיינת רקטור באוניברסיטת בר אילן במדעי הרוח הרב תחומי, בהתמקדות על ספרות ביקורתית וספרות פנטזיה.

ערכה את עיתון "אותיות" למעלה משלוש שנים, כמנהלת המגזין ואתר האינטרנט והפייסבוק, והשתתפה בכתיבת תסריטים לערוץ ההידברות וערוץ הילדים.

כיום מנחת מפגשי כתיבה אינטואיטיבית וכתיבה יצירתית לילדים ולנוער, מעבירה הרצאות לקהל הרחב, ומתנדבת בהפקות אירועי תרבות ואמנות.

קרא עוד
ליאת רוטנר

ליאת רוטנר – "ילדה סופרת"

כוחה של היכולת לבטא את עצמך.

סופרת  למבוגרים ונוער, החלה לכתוב ספרים עבי-כרס בגיל 8. בהרצאה סוחפת, אנרגטית ומפתיעה, היא מספרת כיצד פנתה לבדה ללא ידיעת הוריה להוצאת 'ידיעות' עם ספר שכתבה בגיל 13 - אשר הפך לספר (קרא עוד)

סופרת  למבוגרים ונוער, החלה לכתוב ספרים עבי-כרס בגיל 8.
בהרצאה סוחפת, אנרגטית ומפתיעה, היא מספרת כיצד פנתה לבדה ללא ידיעת הוריה להוצאת 'ידיעות' עם ספר שכתבה בגיל 13 – אשר הפך לספר הנוער הישראלי הנקרא ביותר, עם שורה של רבי מכר בעקבותיו וארבעה ספרי זהב. איך התקדמה ללא עזרת מבוגר, סוכן או הורה – בעולם של מבוגרים וביקורות ותחרות, עם קושי בהבנת סיטואציות חברתיות ובעיות קשב וריכוז?
מה השתנה בשנים האחרונים ביכולת שלנו לדמיין וליצור?

מה מכשיל יצירתיות, ומדוע השראה ורעיון זה לא מספיק?
איך נוכל להבין ולתקשר עם ילדים ונוער? מדוע הם לא מקשיבים לנו, האם זה רק באשמת העידן הסלולרי?
ואיך נוכל לגלות את הקול הפנימי שלנו שדוחף אותנו לדבר המדהים ביותר שאנו יכולים להיות? 
 הרצאה להשראה – לחיים!