רועי שרון

אודות
ביוגרפיה
כתב שטחים, חדשות 10. מסקר את הסכסוך ישראלי-פלסטיני מאז שנת 2006  במעריב,  ומשנת 2010 בחדשות 10.פרשן ומגיש. חתום על עשרות חשיפות ומאות כתבות על הימין הקיצוני בישראל, פשיעה לאומנית וטרור יהודי.

רועי שרון, כתב שטחים, חדשות 10
מסקר את הסכסוך ישראלי-פלסטיני מאז שנת 2006, במעריב, ומשנת 2010 בחדשות 10.פרשן ומגיש.
בוגר תואר ראשון בכלכלה ותואר שני בתקשורת פוליטית.
חתום על עשרות חשיפות ומאות כתבות על הימין הקיצוני בישראל, פשיעה לאומנית וטרור יהודי.
בין היתר, חשף את הספר "תורת המלך", ראיין סוכני שב"כ שהושתלו בימין, ופרסם תחקירים על טבח גולדשטיין במערת המכפלה, על מחתרת בת עין על תופעת "תג מחיר" ועל החטיבה היהודית בשב"כ, הצלחותיה וכשלונותיה. העיתונאי היחידי שנכח ותיעד פעולת "תג מחיר" נגד פלסטינים, חשף גם את המחדל המשטרתי של מוקד 100 באירוע חטיפת הנערים, את ההקלטות מהחמ"ל הצבאי בליל החטיפה, את פרשת "דוד הנחלוואי", וערך סדרות על מפעל ההתנחלויות ("360 אלף"), על הציונות הדתית ("בין הכיפות"), ועל עשור להתנתקות ("צבע כתום").
מרצה לגופי ביטחון, למוסדות חינוך ורשויות, לסטודנטים לתקשורת ולכתבים זרים.

קרא עוד
רועי שרון

בין הכיפות

כיצד חיים תחת אותה כיפה סרוגה שני פלגים שרק מתרחקים זה מזה? האם הציונות הדתית והנהגתה מוכנים לוותר על ה"מגזריות" כדי לתפוס עמדות מפתח בהנהגה הישראלית? האם זו יד המקרה שהביאה לשילובו (קרא עוד)

כיצד חיים תחת אותה כיפה סרוגה שני פלגים שרק מתרחקים זה מזה? האם הציונות הדתית והנהגתה מוכנים לוותר על ה"מגזריות" כדי לתפוס עמדות מפתח בהנהגה הישראלית? האם זו יד המקרה שהביאה לשילובו המהיר של הציבור הציוני-דתי בכל מוקדי ההחלטה בחברה הישראלית, ובראשם צבא הגנה לישראל או כוונת מכוון?

רועי שרון

על רקע לאומני: הימין הקיצוני בישראל – מכהנא ועד היום

הרצאה עשירה בקטעי וידאו מאירועי פשיעה לאומנית, הסיפורים שמאחוריהם, הדילמות בפרסום, וכן סקירת הטרור היהודי לאורך שנות התפתחותו.

הרצאה עשירה בקטעי וידאו מאירועי פשיעה לאומנית, הסיפורים שמאחוריהם, הדילמות בפרסום, וכן סקירת הטרור היהודי לאורך שנות התפתחותו.