שירן רז

אודות
ביוגרפיה

יועצת, מרצה ומלווה אנשים פרטיים וארגונים. בעשור האחרון יצרה מוניטין בינלאומי ועשיר בחברות מהמובילות בארץ.

מבין לקוחותיה נמנים אנשים המשפיעים על סדר היום של האזרחים, ולכן מוזמנת גם לפאנלים רבים באתרי החדשות, להנחיית כנסים עסקיים והובלת צוותי חשיבה.
מרצה בפני פורומים מקצועיים מצומצמים ובפני קהל רחב בארץ ובעולם, מפתחת מודל “הספירל” אינטואיציה בקבלת החלטות ומחברת ספר- “היהלום (מדריך פרקטי לחיים המבוסס על עשרות תיאורי מקרה אמיתיים שנאספו מעל עשור).
ההתמחות של שירן רז היא בזירה העסקית, פוליטית והארגונית אך כל אדם המבקש לעצמו עוד יכול להיתרם רבות מהניסיון העשיר ומצורת ההנחיה הייחודית שלה.
בארגונים היא מתמקדת בפיתוח מנהלים בארגונים, והדרכות בנושא חשיבה יצירתית, חדשנות, יזמות, פיתוח מנהיגות, אסטרטגיה ושיפור המוטיבציה אצל העובדים.

בוגרת תואר ראשון B.A בכלכלה וניהול, כלכלנית מצליחה בהכשרתה. שירן הינה תלמידה סקרנית של החיים, מעשירה את עצמה כל הזמן בידע מתחומים נוספים ומגוונים ומאמינה בתנועה והתפתחות תמידית.

שירן הקימה את חברת ביה שירותים במיקור חוץ המתמחה באבחון, ייעוץ, ליווי, והדרכות.
חברת B.I.A GROUP הינה חברה שנותנת רוח גבית חזקה לכל ארגון בשלבי צמיחה שונים תוך מיצוי הכישרון והחזון של יזמים, מנהלים ועובדים.
הייחודיות של BIA באה לידי ביטוי בזכות שתי שותפות בעלות ניסיון רב, כל אחת בתחומה,
שהתחברו יחדיו לתת מענה של מצוינות, חדשנות ומקסום רווחים לכל עסק/חברה/ארגון.

כיום שירן יוצרת ומנחה את תוכנית הפודקאסט – דרך המחשבה. המתמקדת בתופעות בטבע האדם ובחברה הישראלית. קישור לאתר הפודקאסט- https://did.li/Lggaa

קרא עוד
שירן רז

סדנה לחשיבה יצירתית

היום יותר מתמיד, נדרשת חשיבה יצירתית בשביל להצליח, היכולת ליצור רעיונות חדשים ולממשם, היכולת לשפר, להגיב בערנות ובתזמון נכון תעזור להשתלב בסביבה, ולהצליח במשימות.  

היום יותר מתמיד, נדרשת חשיבה יצירתית בשביל להצליח, היכולת ליצור רעיונות חדשים ולממשם, היכולת לשפר, להגיב בערנות ובתזמון נכון תעזור להשתלב בסביבה, ולהצליח במשימות.

 

שירן רז

פעילות הדגל- אסטרטגיה רגשית בשילוב מדיטציה

להמשך הדרך דרוש מעט יותר מהפוטנציאל האישי שאדם יכול ויודע לממש בזכות עצמו. כאשר השיטות הקונבנציונליות מול קושי ואתגרים כבר לא משרתות את המטרות, והתשובות שניתן למצוא באופן עצמאי לא מספקות, יש (קרא עוד)

להמשך הדרך דרוש מעט יותר מהפוטנציאל האישי שאדם יכול ויודע לממש בזכות עצמו. כאשר השיטות הקונבנציונליות מול קושי ואתגרים כבר לא משרתות את המטרות, והתשובות שניתן למצוא באופן עצמאי לא מספקות, יש מקום לאסטרטגיה רגשית.

https://www.shiranraz.com/business/lectures-business/emotional-_strategy_meditation/

שירן רז

סדנה ליזמות וחדשנות

חדשנות בארגון מייצרת כללי משחק חדשים, מכיוון שהיא מחויבת לעשות כמה פעולות חשובות יחדיו, בקצה אחד עידוד חשיבה יזמית ובקצה השני בניית תשתית ארגונית שיחברו יחד לתוך אג’נדה חזקה הדוחפת את הארגון (קרא עוד)

חדשנות בארגון מייצרת כללי משחק חדשים, מכיוון שהיא מחויבת לעשות כמה פעולות חשובות יחדיו, בקצה אחד עידוד חשיבה יזמית ובקצה השני בניית תשתית ארגונית שיחברו יחד לתוך אג’נדה חזקה הדוחפת את הארגון קדימה מול משברים, חוסר וודאות, מציאות משתנה, וקצב מהיר של קבלת החלטות.

https://did.li/3yINf